Teknoloji

İptal Edilen Titanfall Oyunundan Bilgiler!

EA Games’in en farklı konseptlerden birine ve niş bir oyuncu kitlesine sahip oyun serilerinden biri olan Titanfall, dolu dolu bir dünyaya sahip. Sen bilmesen de ben sana söyleyeyim. Apex Legends, Titanfall dünyasında geçiyor.

Geçen haftada Elektronik sanatlar Titanfall dünyasında geçen bir oyunu iptal ettiğini öğrendik. Artık bu oyunun iptal edildiğini öğrendiğimize göre oyunla ilgili birkaç bilgi ortaya çıktı. Onlara bir göz atalım.

Doom Eternal’dan ilham alan oyun

Titan Fall Efsaneleri Piyasaya sürülmesi beklenen oyun, Doom Eternal’dan esinlenilmiş ve oyunun tek oyunculu, hikaye odaklı olması planlanıyor. Bu nedenle oyunda oynanabilir karakterler bazı özel yetenekler vermekorta sıra ortaya çıkan ‘Efsaneler’ olacaktır.

Ayrıca, bu tek oyunculu deneyim sırasında Titanları elde etmek daha zor ve dolayısıyla nadir hale gelecekti. Titanfall Legends’ta BT, oyunun hikayesinde önemli bir rol oynayacak, Onu hayata döndürecek kişi Rampart olacaktı..

Ancak haberler o kadar da kötü değil çünkü EA, Respawn Entertainment ile artık adı açıklanmayan başka bir oyun üzerinde çalıştığına dair bilgiler ortalıkta dolaşıyor. İptal edilen bu oyunla ilgili o noktada ne göreceğimizi zaman gösterecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu