Haber

Hyundai Motor Group İlk Akıllı Kentsel Mobilite Merkezini Açtı.

Hyundai Motor Cluster İlk Akıllı Kentsel Mobilite Merkezini Açıyor.• Hyundai’nin 21 Kasım’da açılacak akıllı kentsel mobilite merkezi inovasyonu teşvik edecek.

• Bu yeni merkez aynı zamanda mobiliteyi, üretimi ve müşteri deneyimini de yeniden tanımlayacak.

• Hyundai Motor Cluster Singapur İnovasyon Merkezi (HMGICS) aynı zamanda esnek üretim platformunu da sergileyecek.

 

Hyundai Motor Cluster, akıllı kentsel mobilite merkeziyle ilgili ayrıntıları paylaştı. Singapur’da bulunan Hyundai Motor Cluster Singapur İnovasyon Merkezi (HMGICS), 21 Kasım 2023’te açıldığında mobilite üretiminin geleceğini bir kez daha tanımlayacak ve müşteri deneyiminde yeni standartlar belirleyecek. Kümenin vizyonunun bir parçası olacak HMGICS tesisi İnsanlık için ilerleme sağlamanın yolu, insan ve robotik süreçler arasında yenilikçi ve üst düzey entegrasyon sunacak.

HMGICS, klasik üretime göre daha yenilikçi bir üretim yöntemi kullanacak ve insan odaklı akıllı otomotiv üretim teknolojisi için bir test ortamı görevi görecek. Ek olarak; Ayrıca sürdürülebilirliğe ve müşteri deneyimine önem vererek gelecekteki mobilite ilkelerine de öncülük edecek.

HMGICS, Singapur’un akıllı şehir ekosistemine tamamen entegre olacak ve bölgenin daha iyi ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratma konusundaki ortak vizyonunu güçlendirecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

tuzla-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu