Teknoloji

Diablo 4 Açık Beta Çılgın İstatistikler Gösteriyor!

geçen hafta bitti diablo 4 açık beta oyuncuların yoğun ilgisi ile çılgın istatistiklere sahne oldu. Görünüşe göre, Blizzard Eğlence harika bir iş çıkardı. Detaylar burada.

Yıllar sonra yeni bir Diablo oyunu ile tanışmak için heyecanlı bekleyişimiz devam ediyor. 2019 yılının BlizzCon etkinliğinde duyurulan Diablo 4 için zaman içinde pek çok bilgi paylaşıldı ve bir dizi kapalı beta testi düzenlendi. Yakın zamanda iki aşamadan oluşan bir açık beta testi de düzenlendi. İlk olarak ön sipariş alımı yapanların, ikinci olarak da herkesin herhangi bir koşul olmaksızın erişebildiği bu beta testi büyük ilgi gördü. Öyle ki tabiri caizse ödeme sırası gibi oyuncu kuyrukları oluştu.

Diablo 4 Açık Beta İstatistikleri Açıklandı

Geçen Pazar günü sona eren test döneminin ardından Blizzard Entertainment, bunun Diablo franchise tarihindeki en büyük açık beta olduğunu söyledi. Öyle ki toplamda 61.560.437 saat harcandı ve 2.6 milyon oyuncu yirminci seviyeye ulaştı.

Twitter’da yapılan paylaşımda birçok farklı istatistik bizleri bekliyor. Buna göre açık beta testinde oyuncular 46.924.644 kez ölürken, 29.252.745.339 yaratık öldürüldü. Ayrıca The Butcher 1.727.973 oyuncu öldürdü ve 576.662 kez öldürüldü. Ashava ayrıca 10.163.397 oyuncuyu öldürdü ve 107.426 kez öldürüldü. İşin aslı, bir oyuncu tek başına bu düşmanı öldürmeye çok yaklaşmış ama ne yazık ki mutlu sona ulaşamamış.

Son olarak Necromancer ve Sorcerer da en çok tercih edilen sınıflardı.

Önümüzdeki ay yapılacak canlı yayınla birlikte sahne kayıt sistemi ve oyunsonu içerikleri de belli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu