Haber

CHP’de bomba gelişme! Adaylığını açıkladı

Ekrem İmamoğlu’nun açıklamalarının ardından CHP kulislerinde hareketlilik devam ediyor. Son olarak TV100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel, CHP Küme Lideri Özgür Özel’in Ağustos ayında adaylığıyla ilgili açıklama yapabileceği kulis bilgisini verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu dün düzenlediği basın toplantısında. “İstanbul’a gidiyorum”Sözlerinin ardından konuşulan bu kulis bilgisi ile CHP’de yeniden hareketli saatler yaşanabilir.

Gazeteci Deniz Gürel, CHP ile ilgili son lobicilik bilgilerini canlı yayında şu sözlerle duyurdu:

“ÖZGÜR ÖZEL’İN AĞUSTOS AYINDA AÇIKLAMASI BEKLENİYOR”
Ücretsiz Özel ve Ekrem İmamoğlu, ortada tam bir mutabakat var. Özgür Özel ilçe kongrelerinin bitmesini bekliyor, il kongreleri öncesinde de sinyalini verdiği Özgür Özel’in adaylık çıkarsa, değişikliği destekleyenler ve Özgür Özel, Özgür Özel’in ağustos ayında açıklama yapması gerektiğini düşünüyor ve bu taraf Ayrıca “Ücretsiz Özel” beni cesaretlendiriyorlar Değiştiriciler önde olduklarını düşünürler.

“İMAMOĞLU VE KILIÇDAROĞLU BİR ARADA OLACAK”
Yarın Hacı Bayram Veli’yi anma etkinlikleri var Sayın Başkan. İmamoğluve Bay Kılıçdaroğlugün yüzüne çıkacak bu gerilimi kontrollü bir şekilde yürütmeye çalışıyorlar,

 

haber-sariyahsi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu