Teknoloji

Aksiyon Macera Oyunu Stray Blade Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Point Blank Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak aksiyon macera oyunu Stray Blade’in çıkış tarihi belli oldu. Oyun, 20 Nisan’da Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak. Oyun ayrıca PC platformunda kapalı beta testi için yapılacak. Kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 
Bize iddialı bir yapı sunmayı hedefliyor.
 
 
 
Stray Blade, bize hikaye anlatımının yanı sıra şiddetli bir dövüş deneyimi sunmayı amaçlıyor. Her meydan okumanın ardından ödüllendirileceğimiz bu yapımda farklı bölgelere ilerleyebileceğiz, buraları keşfedebileceğiz, çeşitli sırları ortaya çıkarabileceğiz ve buradaki tehlikeleri ortadan kaldırmaya çalışacağız.
 
Point Blank Games tarafından geliştirilen bu oyunda savaşın tüm anına hakim olacağız. Karakteri tamamen kontrol edebildiğimiz bu oyunda düşmanlara karşı kendimizi savunabilecek, kontra atak yapabilecek, saldırılara karşı kendimizi sağa sola savurabileceğiz.
 
20 Nisan’da çıkacak olan oyun, bir yandan bizlere yoğun bir deneyim sunmaya hazırlanırken, diğer yandan da renkli ve ilgi çekici görselleri – görüntüleri bizlere aktarmayı amaçlıyor.
 
Stray Blade çıkış tarihi fragmanı

korkut-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu